Forum i pėrgjithshėm
Pėrvijimi i kalendarit, festave dhe simboleve.
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Mbikėqyrja
Kalendar (9 shikues)
Kalendarėt ritualė dhe festivė.
107/40
6.11.2013 11:59 Shko tek shkrimi i fundit
 
Festivale (6 shikues)
Lajme dhe tė reja rreth festimeve vjetore.
75/32
nga VNf
17.8.2013 22:51 Shko tek shkrimi i fundit
 
Letėrsi (35 shikues)
Mbledhje e lėndės nga letėrsia pėrkatėse.
394/205
20.3.2014 11:34 Shko tek shkrimi i fundit
 
  Forum i lirė
Nėn hijen e pemės (3 shikues)
Hidh e prit e krikėllin nė dorė.
20/5
 
Krahinat
Ritet dhe kultet e ēdo krahine
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Mbikėqyrja
Punishte (10 shikues)
Drejtime, sqarime, mjete, punė paraprake.
132/12
11.4.2014 20:26 Shko tek shkrimi i fundit
 
Lajme (7 shikues)
Tė rejat dhe ngjarjet e fundit.
16/10
nga VNf
30.9.2013 22:32 Shko tek shkrimi i fundit
 
  Malėsia
Kraja (9 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Krajės.
Ulqin, Anamal, Tivar, Obot
4/3
nga gulv
18.2.2013 23:38 Shko tek shkrimi i fundit
 
Shkodra (8 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Shkodrės.
Shkodėr, Zadrime, Lezhė, Pukė, Mirditė
14/10
1.11.2013 18:35 Shko tek shkrimi i fundit
 
Malėsia e Madhe (4 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Malėsisė sė Madhe.
Malėsi e Mbishkodrės, Dushman, Shllak, Malėsi e Dukagjinit
24/13
 
Sanxhaku (4 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Sanxhakut.
Plavė, Guci, Rugovė, Rozhajė, Treg i Ri, Sjenicė, Tutin
7/3
nga Buzulk
21.2.2014 22:23 Shko tek shkrimi i fundit
 
  Dardania
Dukagjini (7 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Dukagjinit.
Gjakovė, Pejė, Deēan, Klinė, Rahovec, Burim, Tropojė, Bajram-Curri
12/6
nga Bardhi
2.11.2013 15:14 Shko tek shkrimi i fundit
 
Kosova (6 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Kosovės.
Ferizaj, Lipjan, Prishtinė, Vushtrri, Mitrovicė, Drenicė, Llap, Gollak, Shalė, Kolashin, Malishevė, Medvegjė
12/6
nga gulv
18.2.2013 23:27 Shko tek shkrimi i fundit
 
Sharri (11 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Sharrit.
Kukės, Lumė, Prizren, Opojė, Gorė, Therandė, Sreckė, Siriniq
13/11
nga gulv
19.2.2013 16:44 Shko tek shkrimi i fundit
 
Karadaku (6 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Karadakut.
Kaēanik, Shkup, Viti, Gjilan, Dardanė, Preshevė, Bujanoc, Kumanovė
2/2
nga VNf
12.7.2011 08:53 Shko tek shkrimi i fundit
 
  Arbėria
Pollogu (8 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Pollogut.
Tetovė, Gostivar, Rekė, Mavrovė, Kėrēovė, Studenēan
67/53
 
Arbėria (5 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Arbėrisė.
Krujė, Mat, Tiranė, Dajt, Durrės, Dibėr, Shkumbin, Kavajė
15/9
14.2.2014 13:49 Shko tek shkrimi i fundit
 
Toskėria (6 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Toskėrisė.
Pogradec, Korēė, Devoll, Opar, Dangėlli, Berat, Skrapar, Pėrmet, Mallakastėr, Shpat
37/21
14.2.2014 13:51 Shko tek shkrimi i fundit
 
Pellagonia (4 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Pellagonisė.
Strugė, Ohėr, Manastir, Resen
3/3
17.4.2013 22:41 Shko tek shkrimi i fundit
 
Labėria (9 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Labėrisė.
Vlorė, Gjinokastėr, Tepelenė, Himarė, Kurvelesh
40/28
 
Myzeqeja (7 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Myzeqesė.
Fier, Divjakė, Lushnjė, Kolonjė
6/4
5.6.2012 15:49 Shko tek shkrimi i fundit
 
  Ēamėria
Ēamėria (9 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė zonėn e Ēamėrisė.
Follorinė, Kostur, Sul, Janinė, Artė, Igumenicė, Prevezė, Korfuz
7/6
nga gulv
19.2.2013 20:51 Shko tek shkrimi i fundit
 
  Ngulimet
Greqi (3 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė ngulimet shqiptare nė Greqi.
Lakoni, Arkadi, Thesali, Bioti, Atikė, Korinth, Eube, Ishuj, Maqedoni, More, Trakė
2/2
nga gulv
19.2.2013 20:22 Shko tek shkrimi i fundit
 
Itali (6 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė ngulimet shqiptare nė Itali.
Peskarė, Kampobaso, Avelino, Foxhie, Taranto, Potencė, Katancaro, Kozencė, Krotonė, Palermo
26/22
nga Bardhi
13.1.2014 01:34 Shko tek shkrimi i fundit
 
Kroaci (11 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė ngulimet shqiptare nė Kroaci.
Zarė
7/1
nga VNf
8.2.2012 22:28 Shko tek shkrimi i fundit
 
Bullgari (8 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė ngulimet shqiptare nė Bullgari.
Trakė e Veriut, Arbanas
4/3
 
Ukrainė (10 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė ngulimet shqiptare nė Ukrainė.
Odesė
6/1
nga VNf
19.10.2011 22:24 Shko tek shkrimi i fundit
 
Argjentinė (7 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė ngulimet shqiptare nė Argjentinė.
4/1
 
Irlandė (4 shikues)
Ritet, kultet dhe feja shqiptare nė ngulimet shqiptare nė Irlandė.
1/1
nga Bardhi
3.11.2013 12:48 Shko tek shkrimi i fundit
 
Ligji fisnor
E drejta shqiptare
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Mbikėqyrja
Mbledhje e ligjit
0/0
-
 
Ēėshtje tė ligjit (11 shikues)
Sqarime pėr ēėshtje tė ndryshme nė bazė tė ligjit.
4/2
nga gulv
26.8.2011 19:35 Shko tek shkrimi i fundit
 
Ecuria
Pjesėmarrja nė linjė: 252 (0 anėtarė dhe 252 tė tjerė)
Shiko kush ėshtė nė linjė
1'136/538
Piku i pjesėmarrėsve nė linjė shėnon 1'373 vetė mė 24.3.2012 13:06.
Anėtarėsimi i fundit: Myzeqari
Ka shkrime tė reja   Ka shkrime tė reja
Nuk ka shkrime tė reja   Nuk ka shkrime tė reja
Danė e mbyllur   Dana ėshtė e mbyllur

Ora nė Shqipėri ėshtė 12:20.

Feja Shqiptare - Kontakt - Kreu
Feja Shqiptare © 2011-2015
vBulletin, Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.